KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306269
nr 1630 6269
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på duk, 72x62 cm, yttermått inklusive ram: 97x87 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 juli 2024
kl 19:22:54
1/7 19:17:54